CrosairSoft
CrosairSoft
Kategorilerimiz
Sepetim

Adem Baba Kuruyemiş

Ağın Leblebi
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Ağın Leblebisi;* K vitamini, C vitamini ve B6 vitamini içerir.* Kalsiyum, manganez, fosfat, magnezyum çinko kaynağıdır.* Lif açısından oldukça zengindir.* Sağlıklı, doğal ve katkısızdır.KURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş m..
209,00TL
Antep Fıstığı Ekonomik
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişci Adembaba Antep Fıstığı EkonomikE, B ve C vitaminleri bakımından zengin olan Antep Fıstığı pek çok faydaya sahiptir. 10-12 adet Antep fıstığı, vücudun günlük ihtiyaç duyduğu yağı karşılamaktadır. Günlük alınması gereken yağ ihtiyacını karşılama konusunda önemli bir yere sahip olan ür..
699,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişci Adembaba Kavrulmuş Antep Fıstığı İçiE, B ve C vitaminleri bakımından zengin olan Antep Fıstığı pek çok faydaya sahiptir. 10-12 adet Antep fıstığı, vücudun günlük ihtiyaç duyduğu yağı karşılamaktadır. Günlük alınması gereken yağ ihtiyacını karşılama konusunda önemli bir yere sahip..
1.399,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişci Adembaba Antep Fıstığı ÖzelE, B ve C vitaminleri bakımından zengin olan Antep Fıstığı pek çok faydaya sahiptir. 10-12 adet Antep fıstığı, vücudun günlük ihtiyaç duyduğu yağı karşılamaktadır. Günlük alınması gereken yağ ihtiyacını karşılama konusunda önemli bir yere sahip olan ürü..
789,00TL
Antep Fıstıklı Lokum Duble
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Antep Fıstıklı Lokum DubleKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan fi..
349,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişci Adembaba Atom Karışık İçeriği •    Ürünün içerisinde birbirinden leziz tatlı ve tuzlu pek çok tat bir arada bulunmaktadır. •    İçeriğinde bulunan çeşitler ile adeta bir vitamin, mineral ve karbonhidrat deposudur.•    Çiğ Fındık•&nbs..
369,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişci Adembaba Çiğ Badem           İlk günkü tazeliği ile besin değeri yüksek lezzetli ürünleri tüketicilerle buluşturan Kuruyemişci Adembaba ihtiyaç duyulan tüm kuruyemiş çeşitlerini karşılama konusunda yüksek hizmet sağlamaktadır. Çiğ Badem iç..
459,00TL
Badem Draje Bitter Çikolatalı
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Badem Draje Bitter ÇikolatalıKURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrika..
1.059,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişci Adembaba Kavrulmuş İthal Badem            İlk günkü tazeliği ile besin değeri yüksek lezzetli ürünleri tüketicilerle buluşturan Kuruyemişci Adembaba ihtiyaç duyulan tüm kuruyemiş çeşitlerini karşılama konusunda yüksek hizmet sağlamakt..
399,00TL
Badem Şekeri
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Badem ŞekeriKURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye sa..
499,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Kavrulmuş Badem Yerli           İlk günkü tazeliği ile besin değeri yüksek lezzetli ürünleri tüketicilerle buluşturan Kuruyemişci Adembaba ihtiyaç duyulan tüm kuruyemiş çeşitlerini karşılama konusunda yüksek hizmet sağlamaktadır. ..
449,00TL
Marka: Adem Baba
KURUYEMİŞÇİ ADEMBABA BESNİ SARI ÜZÜM        Peygamber üzümü olarak da bilinen Sarı Besni Üzümü  iri, çekirdekli ve tatlı bir tadı vardır. Başlıca sindirim sistemi, bağışıklık sistemi ve kan dolaşımı gibi önemli noktalarda tedavi edici özelliği bulunu..
299,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Besni Siyah ÜzümüÇok eski zamanlardan beri bağcılık yapılan Besni'de bölgenin en güzel üzümlerinden Besni Üzümü yetiştiriliyor. Adıyaman coğrafyasının güneşi, gölgesi, rüzgarı, suyu ve esintileriyle kendine has lezzetini kazanan Siyah Besni Üzümü topland..
299,00TL
Beyaz Çikolata Antep Fıstıklı
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Beyaz Çikolata Antep FıstıklıKURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan t..
559,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Beyaz Leblebi;Beyaz leblebi; zayıflamaya ve şeker hastalığının önlenmesi adına oldukça önemli, bitki bazlı protein kaynağı olarak tanımlanabilir. Beyaz leblebi; hem mineral hem de pek çok vitamin açısından oldukça zengin bir yemiştir. Zengin mineral içeriği ile bilinen..
179,00TL
Beyaz Lokum Antep Fıstıklı
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Beyaz Lokum Antep Fıstıklı                Dışı Hindistan cevizi kaplı ve içi sade lokum kıvamından farklı olarak üretilen lokum çeşidimizi farklılaştırmak için yapılan beyaz renkli lokum.. Bu lokum çeşidi geçmişte ürün kazanda ..
129,00TL
Beyaz Lokum Fındıklı
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Beyaz Lokum FındıklıKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan firmadır.&nbs..
129,00TL
Beypazarı Cevizli Sucuk
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Beypazarı Cevizli SucukKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan firma..
350,00TL
Bisküvilik Sade Lokum
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Bisküvilik Sade LokumKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan firmadır.&nb..
139,00TL
Bitter Çikolata Antep Fıstıklı
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Bitter Çikolata Antep FıstıklıKargolama Sürecinden Dolayı Sadece Ankara İçi Siparişleri Teslim Edilir !!!KURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odak..
559,00TL
Böğürtlenli Patlayan Draje
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Böğürtlenli Patlayan DrajeKURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan..
979,00TL
Bonibon
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba BonibonKURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış y..
109,00TL
Browni Sarma Lokum
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Browni Sarma LokumKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan firmadır.&..
319,00TL
Çakıltaşı Çikolata
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Çakıltaşı ÇikolataKURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketic..
429,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Çekilmiş Türk KahvesiYemek yedikten sonra içilen kahve sindirime yardımcı olur. Şekersiz kahve tüketimi, kilo ve mide problemlerini önler. Hafızanızı güçlendirir, daha enerjik hissetmenizi sağlar ve üşengeçliği ortadan kaldırır. Türk kahvesinin düşünme gücüne olumlu etkisi olduğ..
369,00TL
Çekirdeksiz Sarı Üzüm
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Çekirdeksiz Siyah Üzüm  KURUYEMİŞÇİ ADEMBABA Kuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güler yüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrik..
229,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Çekirdeksiz Siyah Üzüm  KURUYEMİŞÇİ ADEMBABA Kuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güler yüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrik..
249,00TL
Ceviz Çikolata
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Ceviz ÇikolataKargolama Sürecinden Dolayı Sadece Ankara İçi Siparişleri Teslim Edilir !!!KURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet ..
399,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Ceviz İçiCeviz, kişi sağlığı üzerinde pek çok olumlu etkiye sahip olan kuruyemişlerden bir tanesidir. Uzun süre saklanabilen ve farklı gıdaların içerisinde kullanılabilen Ceviz İçi, Türk damak tadına oldukça uygun bir kuruyemiştir.  Ceviz İçi, zengin içeriği sayesinde k..
529,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Ceviz İçi YerliCeviz, kişi sağlığı üzerinde pek çok olumlu etkiye sahip olan kuruyemişlerden bir tanesidir. Uzun süre saklanabilen ve farklı gıdaların içerisinde kullanılabilen Ceviz İçi, Türk damak tadına oldukça uygun bir kuruyemiştir.  Ceviz İçi, zengin içeriği sayes..
529,00TL
Cevizli Dut Pestili
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Cevizli Dut PestiliKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan firmadır...
239,00TL
Cevizli Sucuk
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Cevizli SucukKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan firmadır. ..
199,00TL
Çifte Kavrulmuş Antep Fıstıklı Lokum
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Çifte Kavrulmuş Antep Fıstıklı LokumKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satı..
349,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Çiğ Fıstık İçiKuruyemişçi AdembabaKuruyemişci Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış..
199,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Cips FıstıkE vitamini deposu yer fıstığı özel karışım baharat ile harmanır. Cips Fıstık haline gelir.Yerfıstığı tam bir enerji ve protein bombasıdır. Vücuda kuvvet verir. Kasların ve kemiklerin güçlenmesini sağlar.  Zihinsel ve bedensel yorgunluğu giderir. Öğrenmeyi ko..
139,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Çıtır LeblebiSağlıksız alternatiflere inat, çıtır çıtır sağlıklı bir atıştırmalık! Hem çocukların hem büyüklerin favorisi.Özel bir sosla kaplanan birbirinden çıtır bu leblebiler, yedikçe yedirecek! KURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrüb..
129,00TL
Dilim Jöle Lokum
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Dilim Jöle LokumKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan firmadır.&nb..
139,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Duble Karışık KuruyemişKuruyemişçi AdembabaKuruyemişci Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketic..
499,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Dut Kurusu Elazığ* K vitamini, C vitamini ve B6 vitamini içerir.* Kalsiyum, manganez, fosfat, magnezyum çinko kaynağıdır.* Lif açısından oldukça zengindir.* Sağlıklı, doğal ve katkısızdır.Kuruyemişçi AdembabaKuruyemişci Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalite..
159,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Dut Kurusu UlukaleKuruyemişçi AdembabaKuruyemişci Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye s..
509,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Erik Kurusu Kırmızı YaprakKuruyemişçi AdembabaKuruyemişci Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüke..
249,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Çifte Kavrulmuş Fındık İçiPek çok faydası olan Fındık İçi, standart kalitenin üzerinde yer almakta ve taze olacak şekilde satışa sunulmaktadır. Vücut içerisindeki damarların tıkanmasını engelleyen fındık, vücuda zararı olan hücrelerin dışarıya atılması konusunda oldukça des..
629,00TL
FINDIK İÇİ ÇİFTE KAVRULMUŞ KAMPANYA
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Fındık İçi KavrulmuşPek çok faydası olan Fındık İçi, standart kalitenin üzerinde yer almakta ve taze olacak şekilde satışa sunulmaktadır. Vücut içerisindeki damarların tıkanmasını engelleyen fındık, vücuda zararı olan hücrelerin dışarıya atılması konusunda oldukça destekleyici b..
389,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Fındık İçi ÇiğPek çok faydası olan Fındık İçi, standart kalitenin üzerinde yer almakta ve taze olacak şekilde satışa sunulmaktadır. Vücut içerisindeki damarların tıkanmasını engelleyen fındık, vücuda zararı olan hücrelerin dışarıya atılması konusunda oldukça destekleyici b..
499,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Fındık İçi KavrulmuşPek çok faydası olan Fındık İçi, standart kalitenin üzerinde yer almakta ve taze olacak şekilde satışa sunulmaktadır. Vücut içerisindeki damarların tıkanmasını engelleyen fındık, vücuda zararı olan hücrelerin dışarıya atılması konusunda oldukça destekley..
539,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Fıstık İçi              Yer Fıstığının kalorisi yüksek olmasına rağmen kilo almaya neden olamaz. Çünkü içerdiği kalori enerjiye dönüşür. Bu bakımından nadir yiyeceklerden biridir. Yaz kış bulunmasına rağmen kışın daha fazla tüketilen yer fıst..
199,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Gün Kurusu Kayısı YaprakMENŞEİ : NEVŞEHİRKURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güler yüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile..
459,00TL
Hasır Çikolata
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Hasır ÇikolataKargolama Sürecinden Dolayı Sadece Ankara İçi Siparişleri Teslim Edilir !!!KURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet ..
399,00TL
Hindistan Cevizli Pestil Sarması
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Hindistan Cevizli Pestil SarmasıKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış ya..
329,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Kudüs HurmaKURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güler yüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış y..
479,00TL
Gösterilen: 1 ile 50 arası, toplam: 95 (2 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
WhatsApp
+905550889122