CrosairSoft
CrosairSoft
Kategorilerimiz
Sepetim

Kuruyemişler

Ağın Leblebi
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Ağın Leblebisi;* K vitamini, C vitamini ve B6 vitamini içerir.* Kalsiyum, manganez, fosfat, magnezyum çinko kaynağıdır.* Lif açısından oldukça zengindir.* Sağlıklı, doğal ve katkısızdır.KURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş m..
209,00TL
Antep Fıstığı Ekonomik
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişci Adembaba Antep Fıstığı EkonomikE, B ve C vitaminleri bakımından zengin olan Antep Fıstığı pek çok faydaya sahiptir. 10-12 adet Antep fıstığı, vücudun günlük ihtiyaç duyduğu yağı karşılamaktadır. Günlük alınması gereken yağ ihtiyacını karşılama konusunda önemli bir yere sahip olan ür..
599,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişci Adembaba Kavrulmuş Antep Fıstığı İçiE, B ve C vitaminleri bakımından zengin olan Antep Fıstığı pek çok faydaya sahiptir. 10-12 adet Antep fıstığı, vücudun günlük ihtiyaç duyduğu yağı karşılamaktadır. Günlük alınması gereken yağ ihtiyacını karşılama konusunda önemli bir yere sahip..
1.159,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişci Adembaba Antep Fıstığı ÖzelE, B ve C vitaminleri bakımından zengin olan Antep Fıstığı pek çok faydaya sahiptir. 10-12 adet Antep fıstığı, vücudun günlük ihtiyaç duyduğu yağı karşılamaktadır. Günlük alınması gereken yağ ihtiyacını karşılama konusunda önemli bir yere sahip olan ürü..
749,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişci Adembaba Atom Karışık İçeriği •    Ürünün içerisinde birbirinden leziz tatlı ve tuzlu pek çok tat bir arada bulunmaktadır. •    İçeriğinde bulunan çeşitler ile adeta bir vitamin, mineral ve karbonhidrat deposudur.•    Çiğ Fındık•&nbs..
349,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişci Adembaba Çiğ Badem           İlk günkü tazeliği ile besin değeri yüksek lezzetli ürünleri tüketicilerle buluşturan Kuruyemişci Adembaba ihtiyaç duyulan tüm kuruyemiş çeşitlerini karşılama konusunda yüksek hizmet sağlamaktadır. Çiğ Badem iç..
459,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişci Adembaba Kavrulmuş İthal Badem            İlk günkü tazeliği ile besin değeri yüksek lezzetli ürünleri tüketicilerle buluşturan Kuruyemişci Adembaba ihtiyaç duyulan tüm kuruyemiş çeşitlerini karşılama konusunda yüksek hizmet sağlamakt..
399,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Kavrulmuş Badem Yerli           İlk günkü tazeliği ile besin değeri yüksek lezzetli ürünleri tüketicilerle buluşturan Kuruyemişci Adembaba ihtiyaç duyulan tüm kuruyemiş çeşitlerini karşılama konusunda yüksek hizmet sağlamaktadır. ..
449,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Beyaz Leblebi;Beyaz leblebi; zayıflamaya ve şeker hastalığının önlenmesi adına oldukça önemli, bitki bazlı protein kaynağı olarak tanımlanabilir. Beyaz leblebi; hem mineral hem de pek çok vitamin açısından oldukça zengin bir yemiştir. Zengin mineral içeriği ile bilinen..
159,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Ceviz İçiCeviz, kişi sağlığı üzerinde pek çok olumlu etkiye sahip olan kuruyemişlerden bir tanesidir. Uzun süre saklanabilen ve farklı gıdaların içerisinde kullanılabilen Ceviz İçi, Türk damak tadına oldukça uygun bir kuruyemiştir.  Ceviz İçi, zengin içeriği sayesinde k..
529,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Ceviz İçi YerliCeviz, kişi sağlığı üzerinde pek çok olumlu etkiye sahip olan kuruyemişlerden bir tanesidir. Uzun süre saklanabilen ve farklı gıdaların içerisinde kullanılabilen Ceviz İçi, Türk damak tadına oldukça uygun bir kuruyemiştir.  Ceviz İçi, zengin içeriği sayes..
529,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Çiğ Fıstık İçiKuruyemişçi AdembabaKuruyemişci Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış..
199,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Cips FıstıkE vitamini deposu yer fıstığı özel karışım baharat ile harmanır. Cips Fıstık haline gelir.Yerfıstığı tam bir enerji ve protein bombasıdır. Vücuda kuvvet verir. Kasların ve kemiklerin güçlenmesini sağlar.  Zihinsel ve bedensel yorgunluğu giderir. Öğrenmeyi ko..
139,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Çıtır LeblebiSağlıksız alternatiflere inat, çıtır çıtır sağlıklı bir atıştırmalık! Hem çocukların hem büyüklerin favorisi.Özel bir sosla kaplanan birbirinden çıtır bu leblebiler, yedikçe yedirecek! KURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrüb..
129,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Duble Karışık KuruyemişKuruyemişçi AdembabaKuruyemişci Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketic..
439,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Çifte Kavrulmuş Fındık İçiPek çok faydası olan Fındık İçi, standart kalitenin üzerinde yer almakta ve taze olacak şekilde satışa sunulmaktadır. Vücut içerisindeki damarların tıkanmasını engelleyen fındık, vücuda zararı olan hücrelerin dışarıya atılması konusunda oldukça des..
569,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Fındık İçi ÇiğPek çok faydası olan Fındık İçi, standart kalitenin üzerinde yer almakta ve taze olacak şekilde satışa sunulmaktadır. Vücut içerisindeki damarların tıkanmasını engelleyen fındık, vücuda zararı olan hücrelerin dışarıya atılması konusunda oldukça destekleyici b..
459,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Fındık İçi KavrulmuşPek çok faydası olan Fındık İçi, standart kalitenin üzerinde yer almakta ve taze olacak şekilde satışa sunulmaktadır. Vücut içerisindeki damarların tıkanmasını engelleyen fındık, vücuda zararı olan hücrelerin dışarıya atılması konusunda oldukça destekley..
539,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Fıstık İçi              Yer Fıstığının kalorisi yüksek olmasına rağmen kilo almaya neden olamaz. Çünkü içerdiği kalori enerjiye dönüşür. Bu bakımından nadir yiyeceklerden biridir. Yaz kış bulunmasına rağmen kışın daha fazla tüketilen yer fıst..
199,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Çiğ Kabak Çekirdeği KURUYEMİŞÇİ ADEMBABA Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güler yüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan firma..
309,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Kavrulmuş Kabak Çekirdeği KURUYEMİŞÇİ ADEMBABA Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güler yüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan..
309,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Kabuklu FındıkPek çok faydası olan Fındık İçi, standart kalitenin üzerinde yer almakta ve taze olacak şekilde satışa sunulmaktadır. Vücut içerisindeki damarların tıkanmasını engelleyen fındık, vücuda zararı olan hücrelerin dışarıya atılması konusunda oldukça destekleyici b..
219,00TL
Kabuklu Uygur Cevizi
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Uygur CeviziCeviz, kişi sağlığı üzerinde pek çok olumlu etkiye sahip olan kuruyemişlerden bir tanesidir. Uzun süre saklanabilen ve farklı gıdaların içerisinde kullanılabilen Ceviz İçi, Türk damak tadına oldukça uygun bir kuruyemiştir.  Ceviz İçi, zengin içeriği sayesind..
165,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Kaju Çiğ Çeşitli vitaminlere sahip olan Kaju Fıstığı, C, E, K ve B6, B12 vitaminleri de bünyesinde bulundurmaktadır. Zengin içeriği ile kişi sağlığı üzerinde pek çok faydaya sahip olan ürün, bol miktarda magnezyum içermektedir. 250, 500, 750 gr ve 1 kg şeklinde satılma..
419,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Kaju Çeşitli vitaminlere sahip olan Kaju Fıstığı, C, E, K ve B6, B12 vitaminleri de bünyesinde bulundurmaktadır. Zengin içeriği ile kişi sağlığı üzerinde pek çok faydaya sahip olan ürün, bol miktarda magnezyum içermektedir. 250, 500, 750 gr ve 1 kg şeklinde satılmakta ..
419,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Kaju Özel Çeşitli vitaminlere sahip olan Kaju Fıstığı, C, E, K ve B6, B12 vitaminleri de bünyesinde bulundurmaktadır. Zengin içeriği ile kişi sağlığı üzerinde pek çok faydaya sahip olan ürün, bol miktarda magnezyum içermektedir. 250, 500, 750 gr ve 1 kg şeklinde satılm..
629,00TL
Kıtır Leblebi
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Kıtır Leblebi* K vitamini, C vitamini ve B6 vitamini içerir.* Kalsiyum, manganez, fosfat, magnezyum çinko kaynağıdır.* Lif açısından oldukça zengindir.* Sağlıklı, doğal ve katkısızdır.KURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyl..
129,00TL
Köy Leblebi
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Köy Leblebi* K vitamini, C vitamini ve B6 vitamini içerir.* Kalsiyum, manganez, fosfat, magnezyum çinko kaynağıdır.* Lif açısından oldukça zengindir.* Sağlıklı, doğal ve katkısızdır.KURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle ..
169,00TL
Lüks Karışık Kuruyemiş
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Lüks Karışık KuruyemişKURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketici..
539,00TL
Mısır Kavurgası
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Mısır KavurgasıKURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satı..
89,00TL
Osmanlı Karışık Kuruyemiş
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Osmanlı Karışık KuruyemişKURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüket..
329,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Cin MısırKuruyemişçi AdembabaKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan ..
35,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Beyaz Leblebi Şekeri KURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güler yüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüket..
189,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Kavrulmuş Sarı Leblebi KURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güler yüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tük..
159,00TL
Sarı Leblebi Tuzlu
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Sarı Leblebi Tuzlu* K vitamini, C vitamini ve B6 vitamini içerir.* Kalsiyum, manganez, fosfat, magnezyum çinko kaynağıdır.* Lif açısından oldukça zengindir.* Sağlıklı, doğal ve katkısızdır.KURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalit..
159,00TL
Siirt Fıstığı Özel
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişci Adembaba Siirt Fıstığı ÖzelKURUYEMİŞCİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güler yüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye sa..
800,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Siyah Çekirdek ÇiğKURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişci Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye s..
119,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Siyah Çekirdek ÇiğKURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişci Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye s..
119,00TL
Soslu Mısır
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Soslu MısırKURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış ya..
129,00TL
Süper Karışık Kuruyemiş
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Süper Karışık KuruyemişKURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketic..
279,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Fıstık İçi Tuzlu              Yer Fıstığının kalorisi yüksek olmasına rağmen kilo almaya neden olamaz. Çünkü içerdiği kalori enerjiye dönüşür. Bu bakımından nadir yiyeceklerden biridir. Yaz kış bulunmasına rağmen kışın daha fazla tüketilen ye..
199,00TL
Tuzlu Kabak Çekirdeği
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Tuzlu Kabak Çekirdeği KURUYEMİŞÇİ ADEMBABA Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güler yüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan fir..
309,00TL
Tuzlu Siyah Çekirdek
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Tuzlu Siyah ÇekirdekKURUYEMİŞÇİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güler yüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan firmadır.&nb..
119,00TL
Yerli Kabuklu Ceviz
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Yerli Kabuklu CevizCeviz, kişi sağlığı üzerinde pek çok olumlu etkiye sahip olan kuruyemişlerden bir tanesidir. Uzun süre saklanabilen ve farklı gıdaların içerisinde kullanılabilen Ceviz İçi, Türk damak tadına oldukça uygun bir kuruyemiştir.  Ceviz İçi, zengin içeriği s..
169,00TL
Gösterilen: 1 ile 44 arası, toplam: 44 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
WhatsApp
+905550889122