CrosairSoft
CrosairSoft
Kategorilerimiz
Sepetim

Leblebi

Ağın Leblebi
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Ağın Leblebisi;* K vitamini, C vitamini ve B6 vitamini içerir.* Kalsiyum, manganez, fosfat, magnezyum çinko kaynağıdır.* Lif açısından oldukça zengindir.* Sağlıklı, doğal ve katkısızdır.KURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş m..
209,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Beyaz Leblebi;Beyaz leblebi; zayıflamaya ve şeker hastalığının önlenmesi adına oldukça önemli, bitki bazlı protein kaynağı olarak tanımlanabilir. Beyaz leblebi; hem mineral hem de pek çok vitamin açısından oldukça zengin bir yemiştir. Zengin mineral içeriği ile bilinen..
159,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Çıtır LeblebiSağlıksız alternatiflere inat, çıtır çıtır sağlıklı bir atıştırmalık! Hem çocukların hem büyüklerin favorisi.Özel bir sosla kaplanan birbirinden çıtır bu leblebiler, yedikçe yedirecek! KURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrüb..
129,00TL
Kıtır Leblebi
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Kıtır Leblebi* K vitamini, C vitamini ve B6 vitamini içerir.* Kalsiyum, manganez, fosfat, magnezyum çinko kaynağıdır.* Lif açısından oldukça zengindir.* Sağlıklı, doğal ve katkısızdır.KURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyl..
129,00TL
Köy Leblebi
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Köy Leblebi* K vitamini, C vitamini ve B6 vitamini içerir.* Kalsiyum, manganez, fosfat, magnezyum çinko kaynağıdır.* Lif açısından oldukça zengindir.* Sağlıklı, doğal ve katkısızdır.KURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle ..
169,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Beyaz Leblebi Şekeri KURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güler yüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüket..
189,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Kavrulmuş Sarı Leblebi KURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güler yüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tük..
159,00TL
Sarı Leblebi Tuzlu
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Sarı Leblebi Tuzlu* K vitamini, C vitamini ve B6 vitamini içerir.* Kalsiyum, manganez, fosfat, magnezyum çinko kaynağıdır.* Lif açısından oldukça zengindir.* Sağlıklı, doğal ve katkısızdır.KURUYEMİŞÇİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalit..
159,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
WhatsApp
+905550889122