CrosairSoft
CrosairSoft
Kategorilerimiz
Sepetim

Lokum & Şekerleme

Antep Fıstıklı Lokum Duble
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Antep Fıstıklı Lokum DubleKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan fi..
349,00TL
Beyaz Lokum Antep Fıstıklı
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Beyaz Lokum Antep Fıstıklı                Dışı Hindistan cevizi kaplı ve içi sade lokum kıvamından farklı olarak üretilen lokum çeşidimizi farklılaştırmak için yapılan beyaz renkli lokum.. Bu lokum çeşidi geçmişte ürün kazanda ..
129,00TL
Beyaz Lokum Fındıklı
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Beyaz Lokum FındıklıKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan firmadır.&nbs..
129,00TL
Beypazarı Cevizli Sucuk
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Beypazarı Cevizli SucukKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan firma..
350,00TL
Bisküvilik Sade Lokum
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Bisküvilik Sade LokumKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan firmadır.&nb..
139,00TL
Browni Sarma Lokum
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Browni Sarma LokumKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan firmadır.&..
269,00TL
Cevizli Dut Pestili
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Cevizli Dut PestiliKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan firmadır...
239,00TL
Cevizli Sucuk
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Cevizli SucukKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan firmadır. ..
199,00TL
Çifte Kavrulmuş Antep Fıstıklı Lokum
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Çifte Kavrulmuş Antep Fıstıklı LokumKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satı..
349,00TL
Dilim Jöle Lokum
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Dilim Jöle LokumKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan firmadır.&nb..
139,00TL
Hindistan Cevizli Pestil Sarması
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Hindistan Cevizli Pestil SarmasıKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış ya..
329,00TL
Kadayıflı Pestil Sarması
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Hindistan Kadayıflı Pestil SarmasıKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye s..
329,00TL
Messi Lokum
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Messi LokumKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan firmadır. En Taze..
269,00TL
Muska Pestili Fındık Dolgulu
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Muska Fındık DolguluKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan firmadır..
329,00TL
Sade Cevizli Sucuk
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Sade Cevizli SucukKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan firmadır.&..
199,00TL
Sade Pestil
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Sade PestilKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan firmadır. En..
159,00TL
Toz Bademli Lokum
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Antep Toz Bademli LokumKURUYEMİŞCİ ADEMBABAAnkara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış yapan ..
269,00TL
Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
WhatsApp
+905550889122