CrosairSoft
CrosairSoft
Kategorilerimiz
Sepetim

Hakkımızda

Kuruyemişçi Adembaba olarak İvedik, Kızılay ve Çiftlik şubeleriyle deneyimli ve dinamik çalışma kadrosu, kaliteli ürün uygun fiyat anlayışıyla faaliyet gösteren büyük bir aileyiz.

Ürün çeşitliliğimizin en önemli noktası ise doğal ve en iyi ürünü ilk elden yani üreticisinden alıp düşük maliyetle, uygun fiyatlarda tüketicilerin ulaşmasını sağlamaktır.

Tüketicinin olumlu dönüşlerinin sinerjisinden beslenen ‘Kuruyemişçi ADEMBABA’ markası büyük bir tecrübe ve verinin ışığında, çevik, yeni deneyimler yaratmaya odaklanan, doğallık ve titizliği ilke edindiğimiz hırs ve azimle çalışıyoruz. 2015 yılından bugüne, kurucumuz Adem AKBULUT’un “Kusursuz Hizmet” vizyonuyla topluma fayda sağlamayı hedefledik ve gerçekleştiriyoruz.

Ülkemizin en değerli ürünlerini dünyaya tanıtmak ve dünyada ki farklı ürünlerin ülkemizin insanlarıyla buluşturmak üzere köklü firmalarla iş birliği yapıyoruz. Kaliteli ürün yelpazesiyle hem yerli hem de ithal ürünlerin tüketiciye buluşmasını sağlıyoruz.

Sahip olduğumuz deneyim, geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağıyla topluma ve ülke ekonomisine faydalı olacak çalışmalar yürütüyoruz. Tüm güncel gelişmeler ışığında hijyen ve temizlik kuralları kırmızı çizgimiz olup, daha iyisi için çalışmalar yürütüyoruz.

Ülke istihdamına katkı sağlayarak, yerel ekonominin gelişmesi için var gücümüzle çalışıyor, sosyal ve ekonomik kalkınmada fayda sağlamayı da vazife biliyoruz.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
WhatsApp
+905550889122