CrosairSoft
CrosairSoft
Kategorilerimiz
Sepetim

Fıstıklar

Antep Fıstığı Ekonomik
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişci Adembaba Antep Fıstığı EkonomikE, B ve C vitaminleri bakımından zengin olan Antep Fıstığı pek çok faydaya sahiptir. 10-12 adet Antep fıstığı, vücudun günlük ihtiyaç duyduğu yağı karşılamaktadır. Günlük alınması gereken yağ ihtiyacını karşılama konusunda önemli bir yere sahip olan ür..
599,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişci Adembaba Kavrulmuş Antep Fıstığı İçiE, B ve C vitaminleri bakımından zengin olan Antep Fıstığı pek çok faydaya sahiptir. 10-12 adet Antep fıstığı, vücudun günlük ihtiyaç duyduğu yağı karşılamaktadır. Günlük alınması gereken yağ ihtiyacını karşılama konusunda önemli bir yere sahip..
1.159,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişci Adembaba Antep Fıstığı ÖzelE, B ve C vitaminleri bakımından zengin olan Antep Fıstığı pek çok faydaya sahiptir. 10-12 adet Antep fıstığı, vücudun günlük ihtiyaç duyduğu yağı karşılamaktadır. Günlük alınması gereken yağ ihtiyacını karşılama konusunda önemli bir yere sahip olan ürü..
749,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Çiğ Fıstık İçiKuruyemişçi AdembabaKuruyemişci Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güleryüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye satış..
199,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Cips FıstıkE vitamini deposu yer fıstığı özel karışım baharat ile harmanır. Cips Fıstık haline gelir.Yerfıstığı tam bir enerji ve protein bombasıdır. Vücuda kuvvet verir. Kasların ve kemiklerin güçlenmesini sağlar.  Zihinsel ve bedensel yorgunluğu giderir. Öğrenmeyi ko..
139,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Fıstık İçi              Yer Fıstığının kalorisi yüksek olmasına rağmen kilo almaya neden olamaz. Çünkü içerdiği kalori enerjiye dönüşür. Bu bakımından nadir yiyeceklerden biridir. Yaz kış bulunmasına rağmen kışın daha fazla tüketilen yer fıst..
199,00TL
Siirt Fıstığı Özel
Yeni
Marka: Adem Baba
Kuruyemişci Adembaba Siirt Fıstığı ÖzelKURUYEMİŞCİ ADEMBABAKuruyemişçi Adembaba Ankara da faaliyet gösteren, tecrübesi ve kalitesiyle bilinen kuruyemiş markalarının başında gelmektedir. Güler yüzlü, müşteri odaklı hizmet anlayışı,  EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT ile fabrikadan tüketiciye sa..
800,00TL
Marka: Adem Baba
Kuruyemişçi Adembaba Fıstık İçi Tuzlu              Yer Fıstığının kalorisi yüksek olmasına rağmen kilo almaya neden olamaz. Çünkü içerdiği kalori enerjiye dönüşür. Bu bakımından nadir yiyeceklerden biridir. Yaz kış bulunmasına rağmen kışın daha fazla tüketilen ye..
199,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
WhatsApp
+905550889122